Tom & Eve
 
about_tomandeve_.jpg
 
 

/  o nás  /

Ahoj, tady Tom a Eva! Jsme fotografické duo z České republiky. S focením jsme začali ještě před tím, než jsme potkali jeden druhého. Tato záliba nás spojila, provází nás společnou cestou a každý den vnáší do našeho vztahu nové zážitky a vzájemnou inspiraci. Zjistili jsme, že společně dokážeme nanejvýš využít naše rozdílné schopnosti a vytvářet tak okouzlující vizuální příběhy. Zbožňujeme přírodu a cestování. Každý zážitek je jako barevný dílek v mozaice našeho příběhu. Tvoříme zejména svatební a komerční fotografie. Zajímáme se také o influence marketing, pomáháme značkám prezentovat a propagovat jejich práci na sociálních sítích.

 
wedding_web_1200_72ppi_70 (1 of 1).jpg
 
 
_MG_6232_.jpg

Tom je landscape fotograf se zaměřením na reklamní fotku, instagramer a influencer. V duši dobrodruh a cestovatel s vášní pro všechno daleké a neznámé. Nejšťastnější je na treku v horách, kde si užívá pohled na svět z jiného úhlu. Pro fotografii se poprvé nadchnul v Norsku, které od té doby navštívil ještě několikrát. Stále objevuje nová místa a s foťákem v ruce zažívá dobrodružství, o kterých si můžete přečíst na blogu. Jak šel čas, jeho snímky byly známější a sdílené napříč virtuálním světem. Staly se součástí zajímavých projektů a objevily se v mnohých publikacích. Je mu ctí, že může pracovat se světoznámými klienty. Jeho vlastní portfolio a další informace najdete na webu www.tomashavel.com.

 
 
_MG_6292.jpg

Fotografické začátky u Evči patřily portrétům a lifestylu. Už tenkrát bylo zřejmé, že ji nadšení jen tak neopustí. Když fotila první svatbu, pochopila, že tohle je její absolutní dream job. S tou největší láskou tvoří z momentů nadčasové vzpomínky, které procítí, jako by byly její. V duši se pořád toulá po lesích a loukách a moc ráda cestuje (s foťákem, samozřejmě). Jak vypadá její ideální den? Vyšlápne si do hor s batohem na zádech, který je to jediné, co ji tíží. Vyleze na pár kopců a užívá si výhled plný zapadajícího slunce. Něco dobrého a horký čaj k tomu. Pak už jen usnout pod třpytivou oblohou Tomovi v náručí.

Přejeme si, aby vás naše fotky bavily. Ať už tady hledáte inspiraci pro vaše nová dobrodružství, nebo si užíváte zachycené momenty tvořící velké příběhy. Těšíme se, až se o vás dozvíme více, nebo se dokonce staneme součástí vašeho příběhu. Tak nám napište cokoliv, co máte na srdci.

 

/  spokojení Klienti  /

 
 
 

Těšíme se, až se o vás dozvíme více, nebo se dokonce staneme součástí vašeho příběhu. Napište nám cokoliv, co máte na srdci.